Meble kuchenne na zamówienie

Meble do kuchni we Wrocławiu

Meble kuchenne twoich marzeń

Chcesz zmienić swoje stare i nudne meble do kuchni? Szukasz perfekcyjnie dostosowanych do twojego nowego mieszkania mebli kuchennych na wymiar? Chcesz mieć niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju zrobione na zamówienie meble kuchenne? Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Firma „Inwencja” z Wrocławia zajmuje się przede wszystkim produkcją mebli, przeznaczonych do zabudowy kuchennej. Naszą specjalnością jest łączenie minimalistycznych cech produktów z ich atrakcyjnym wyglądem oraz ergonomią użytkowania, co sprawia, że nasi klienci cieszą się niezwykłym komfortem w codziennym korzystaniu i mogą zrealizować własną wizję nowoczesnej przestrzeni. Potrafimy optymalnie wykorzystać i odpowiednio zagospodarować dowolne pomieszczenie kuchenne.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz znajomość aktualnych trendów we wzornictwie meblowym

W swojej pracy stawiamy na nowe rozwiązania technologiczne, bacznie obserwując rynek pod kątem wiodących trendów. Cieszymy się uznaniem naszych klientów, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz indywidualnemu podejściu do każdego przedstawionego nam pomysłu. Dzięki rozpoznawalnym i unikalnym projektom mebli do kuchni, które cechują się funkcjonalnością i wysoką ergonomią pracy, zyskaliśmy opinię solidnego i zgranego zespołu doświadczonych fachowców na terenie Wrocławia i okolic. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja ze spełniania oczekiwań i marzeń naszych klientów, dlatego wykonane przez nas meble kuchenne na wymiar cechuje doskonałe rozplanowanie i wykonanie, a każdy mebel znajduje się w idealnym dla siebie miejscu.

Profesjonalny i bezpłatny pomiar pomieszczenia kuchennego oraz opieka projektanta mebli na każdym etapie realizacji projektu

Dbamy o to, aby wykonany przez nas zarówno projekt, jak i finalna zabudowa, okazały się być wymarzonym przez Państwa zestawem mebli do kuchni. Projektanci w naszym zespole nieustannie pracują nad stworzeniem wyjątkowych propozycji, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w kuchni zaplanowanej nowocześnie, jak i tej o klasycznym układzie. Przeprowadzamy bezpłatny pomiar przeznaczonej na zamówione meble kuchenne przestrzeni, po którym przygotujemy profesjonalną wizualizację. Po wcześniejszym ustaleniu terminu spotkania, nasz projektant omówi z Państwem szczegóły koncepcji i naniesie ewentualne uwagi. Dzięki nieustannej opiece projektanta, na każdym etapie realizacji projektu zyskują Państwo pewność, że tworzone przez nas na wymiar meble kuchenne doskonale wpasują się we wnętrze kuchni i będą najbardziej ergonomicznymi i optymalnymi rozwiązaniami.

Profesjonalne doradztwo w zakresie aranżacji przestrzeni kuchennej oraz pomoc w doborze idealnych materiałów do kuchni Twoich marzeń

Zaprojektowanie oraz wykonanie mebli kuchennych na zamówienie, to nie wszystko co możemy Państwu zaproponować. Szeroko i profesjonalnie doradzimy w zakresie aranżacji przestrzeni, podpowiemy fachowo przy doborze materiałów oraz zaproponujemy wyposażenie dla już gotowego wnętrza. Jesteśmy otwarci na sugestie oraz wizje klientów. Posiadamy specjalistyczne maszyny technologiczne nieograniczające naszej „inwencji twórczej”, pozwalające nam zrealizować najbardziej zindywidualizowane propozycje oraz odpowiedzieć gotowością na nawet najbardziej nietypowe zamówienie. Dumą napawa nas fakt, iż nasze meble do kuchni są polecane przez naszych klientów nie tylko z Wrocławia, ale również jego okolic, oraz sprawiają radość dzięki ich solidnemu wykonaniu oraz przyciągającym uwagę projektom. Oferujemy tylko solidne materiały i sprawdzone przez nas rozwiązania. Wysoką jakość mebli kuchennych na wymiar uzyskujemy dzięki zastosowaniu do produkcji najwyższej klasy materiałów oraz akcesoriów meblowych renomowanych firm:

•    BLUM
•    PEKA
•    HAFELE
•    STRONG
•    ZOBAL

Wizualizacja zamawianych mebli kuchennych

Po stworzeniu projektu, jeszcze przed przystąpieniem do jego realizacji, pokazujemy w jaki sposób, zamawiane meble, będą prezentować się w danym pomieszczeniu kuchennym.  Przedstawiamy bardzo dokładny i zbliżony do rzeczywistości wygląd kuchni w formie wizualizacji fotorealistycznej (3D).

Zamów bezpłatną wizytę projektanta mebli kuchennych!

503 708 548

Zobacz nasze realizacje mebli kuchennych na zamówienie